Nepřítel nebo přítel?010

8. července 2008 v 17:48 | já |  Povídky
Takže tady je ta upravená část....Fakt se omlouvám!Tu nulu sem tam musela dát jinak by se to nezveřejnilo!

"Jsi v pohodě?"zeptala se vystrašená Sakura asi po půl hodině co ho zavřeli do klece.Sasuke se z toho už vzpamatoval a donesli mu kbelík s vodou a houbou.Teď si ošetřoval rány.

"Jo...ten chlápek má ránu jako baba.Bez urážky."ujistil ji Sasuke.

"Proč to udělal?"

"Netuším....dávaj ti ty lidé ňáký smysl?"zeptal se Sasuke.Neodpovídala.Zachvíli pro ni přišel Jason s tím jestli se nechce osprochovat.Souhlasila.Když ji vedl do místnosti se sprchama prošli jednou místností.Vypadala jako předsíň před nemocničním sálem.Byly tam umyvadla a nad něma byla světelné tabule,kde byly rendgeny páteře.Sakuřino zkušené oko zjistilo,že se jedná o snímky muže,přibližně okolo 50 let.všimla si také,že má na páteři nádor který je dost velký.Hned se zastavila.Jason jí táhnul pryč ale Sakura se nedala.

"Čí jsou to snímky?"

"Do toho ti nic není!A teď už pojď!"a odvékl ji do sprch.Sakura si nemohla nevšimnout jeho nervózního tónu v hlase.Po celou dobu co se sprchovala o tom přemýšlela ale nic nevymyslela.Potom ji Jason zase odvedl do klece.Sasuke tam pořád seděl a ošetřoval si rány.Rozhodla se,že mu o tom neřekne.Tak teda přemýšlela jak se odsud dostat.Napadlo ji jedině,že by se zkusila protáhnout těmi mřížemi.Věděla,že se Sasuke naštve.Ale bylo jí to jedno.Pomalu lezla po mřížích nahoru.

"Co to děláš?Co to sakra děláš?"zeptal se naštvaně Sasuke.

"Co bys řek?"zeptala se Sakur a už byla nahoře.Pomalu se těmi mřížemi protáhla.Byla venku z klece.

"Ihned zalez zpět!"poroučel ji Sasuke.Ale Sakura ne a ne poslechnout."Řekl jsem ti,že ještě není čas!"

"Ty jsi sám řekl,že musíme utéct!"připomněla mu Sakura.

"Jo,ale to bylo předtím...."nedořekl aby se neprozradil.

"Před čím?"

"Nevím co ti udělali...ale vím,že se o tom bojíš mluvit a to mě děsí víc než to co nám udělali předtím!"a už lezla po mřížích dolů.

"Počkej...POČKEJ!!!"řval na ni Sasuke.Sakura už zlezla z mříží a mířila si to rovnou k Sasukemu.Ze země vzala kámen a začali ním rozbíjet zámek.

"Co to sakra děláš?"ptal se jí naštvaný Sasuke a rychle k ní přišel.

"Dostávám tě ven"odpověděla Sakura.

"Přestaň!"

"Neopustím tě,Sasuke.Dostanu tě ven"a pořád rozbíjela zámek.Začalo pršet.

"Už si venku,musíš jít"zkoušel ji přemluvit.Ale Sakura nepřestávala.Už viděl,že nechybí málo a zámek rozbije.Rychle ji proto chytl za zápěstí."Musíš mě tu nechat"poručil ji.

"Cože?"zeptala se nevěřícně Sakura a přestala rozbíjet zámek.

"Uteč!"

"Co ti to provedli?"

"Prostě BĚŽ"zařval na ni a odstrčil ji od klece.Znovu mu začali nahlas pípat hodinky.

"Co je to za věc?"zeptala se Sakura.

"Bež.Uteč.Každý sám za sebe,pamatuješ?!"

"PROČ SES NEBRÁNIL?!!"zařvala ne něho teďka Sakura.Ale Sasuke ji neodpovídal."Řekni mi pravdu,aspoň jednou v životě."

Sasuke se ji podíval hluboko do očí."Jestli mě opravdu miluješ....uteč"zašeptal.Sakura se na něho vyjeveně dívala.Nakonec chladně řekla.

"Řekla jsem to jenom proto,aby tě přestal bít".Sasuke jen protočil očima ale hluboko v sobě se cítil být sklamaný.Sakura se otočil a šla zpátky ke svojí kleci.

"Uteč....rychle!!!"přemlouval jí Sasuke.Ale Sakura už šplhala po mřížích nahoru.

"Co to sakra děláš?"ptal se zoufale Sasuke."SAKURO!"zařval.Ale to už se Sakura protáhla mezi mřížemi a byla ve své kleci.Otočila se na Sasukeho.

"Nikdy nebudu tak sobecká jako ty.Tak radši sklapni a vymysli jiný plán útěku, když se ti tenhle nelíbil."a tím ukončila debatu(bože co je to za slovo).Sasukemu poklesla hlava a sedl si.Přemýšlel o věcech,o jakých si nikdy nemyslel,že přemýšlet bude.

Ani jeden z nich netušil,že se Ben s Jasonem právě přes kameru na ně dívají.

"Víš,že ho chce Danny zabít."a ukázal na monitoru na Sasukeho.

"Danny počká."zamumlal Ben.
"Ale ona viděla ty snímky"připomněl mu Jason.
"Právě proto si myslím,že je čas si promluvit se Sakurou."řekl zamyšleně ale pevně Ben."Ale prvně musím za Sasukem".

Byla noc,asi dvě hodiny před svítáním.Sakura i Sasuke spali.

"Pst...pst"šeptal někdo Sasukemu do ucha.S trhnutím se probudil.Před sebou uviděl Bena a ještě s těma dvěma klukama co byly u toho jak mu to vpíchli.

"Projdeme se."zašeptal a vstal.Sasuke šel nevrle za ním.Všiml si,že Sakura ještě spí.Nikdo jí nebudil.Tak trochu jí teďka záviděl.

-V KONOZE-

Už bylo ráno.Hinata se probudila kolem osmé ranní.Všude svítilo slunce.Měla sen.Překrásný sen.zdálo se jí,že ji Naruto líbá.Ale to musel být jen sen.Trochu(no trošku víc než jen trochu)posmutněla.Smutně se usmála.Napadlo jí jít za její soudedkou která má pokoj hned vedle ní.Slušně zaklepala a na pozvání vešla.Sousedka seděla na posteli a z nějakého neznámého důvodu se celá usmívala od ucha k uchu.Když uviděla Hinatu radostně zavískla.

"Hinatko,já měla takový krásný sen.Teda ne,že bych se v něm s někým líbala ale i tak byl krásný.Zdálo se mi,že jsem tady spala a,že se mi do pokoje přes okno vloupal ňáký krasavec,myslím,že měl blond vlasy a modré oči.Hladil mě po vlasech.Ale co mě naštvalo bylo to,že mi říkal Hinato.Csss všichni leté jen na tebe.Ale byl tak krásný á bože a taky byl....."rozplívala se nad svým snem sousedka.Hinata už dál nevnímala.Že by to nebyl jen sen.Skutečně ji Naruto líbal.Musí se to dozvědět.Už chtěla odejít z nemocnice ale zatočila se jí hlava tak si šla raději ještě lehnout.No co,tak se to dozví zítra.

-U DRUHÝCH-

Už šli asi hodinu.Pomalu začalo svítat.S Benem a s těmi dvěma klukama šli po nějakých skálách kterých pořád víc přibývalo.Uplynula další hodina a krásně svítilo sluníčko.

"Neboj se Sasuke.Zachvíli tamm už budeme."řekl Ben aniž by se na něho podíval.

"Tak tohle je to tvoje vysněný místěčko Georgi?"zeptal se nesmyslně Sasuke Bena.

"Cože?"zeptal se Ben.

"To je z O myších a lidech(kniha).Co ty snad nečteš?"

Ben se na něho chvíli zaraženě díval,pak se ale otočil a pokračoval dál v cestě.Další půl hodinu stoupali nahoru a zdálo se,že se už budou úplně nahoře.Sasuke ale musel zrychlit,protože ti dva za ním do něho pořád víc strkali a napomínali,že má zrychlit.Už mu zase začali nahlas pípat hodinky.Ale všem to bylo jedno.Sasuke se snažil aspoň trochu zpomalit a zhluboka dýchat ale nedařilo se mu to.konečně zastavili na ńákém rozlehlém místečku.sasuke se podíval na své hodinky.Zděsil se.Už ukazovali 138.

"Takže si mě sem přivedl,abys mě zabil.Aby ta věc ve mě způsobila,že mi exploduje srdce?"zeptal se Sasuke a snažil se uklidňit.Marně.

Ben se zastavil a otočil se na něho."Tvoje srdce nevybuchne,Sasuke.Všechno co jsme do něj dali,byli pochyby.

Sasuke se na něho nevěřícně díval.Podíval se na svoje hodinky.Už dávno ukazovali 135.

"Ty hodinky měří tep.Ale to je vše."řekl a začal něco hledat ve své tašce.Po chvíli z ní vytáhnul králíka.Bílého králíka.Takového,kterého používají lidé na výzkumy.Měl červené oči a na zádech měl černě natištěné číslo 8.Vzpomněl si,že je to ten králík,kterého Ben zabil před jeho očima.

"Podívej.Dali jsme mu jen sedativa,ne stimulátor.

"Jak mám vědět,že to je ten samý králík?Že si prostě nevzal jiného králíka a nenatištil mu na záda to čislo?"zeptal se nedůvěřivě Sasuke.

"To nemůžeš."odpověděl mu Ben a dal zpátky králíka do tašky.Hned na to mu přiletěla pořádná rána od Sasukeho.Sasukeho hned vzali za paže ti dva kluci za ním.Ben vyolivl trochu krve a pomalu na něho točil hlavu.

"Ty hajzle."řekl mu Sasuke.

"Králík není to,co ti chci ukázat."řekl ještě mírně otřesen Ben a ukázal mu někam do dálky.To co Sasuke viděl vůbec nechápal.Přišel až na konec skály kde šlo vidět,že kolem ostrova je všude moře a v dálce další ostrov.Ten byl ale mnohem větší než tenhle.Ben k němu přišel.

"Byls někdy v Květinové vesnici?zeptal se ho Ben(pozn.vymyšlená vesnice).Sasuke přikývl."Teď právě stojíš na ostrově asi dvakrát větším než Květinová vesnice.A támhle,"ukázal na ostrov před sebou který byl od nich vzdálený asi 10 km"to je tvůj ostrov kde je i Konoha,Zvučná a ostatní.Chtěl sem ti jen ukázat,že není kam utéct."dořekl Ben.

"A tohle všechno si udělal jen proto abys mě udržel v jedný zatracený kleci?"

"Udělali jsme to proto,protože jediný způsob,jak získat respekt podvodníka,je podvést ho."dovysvětlil Ben."A ty jsi dost dobrý,Sasuke.Ale mi jsme lepší"dodal ještě Ben.

Chvíli bylo ticho.Je tak se oba dva dívali do dáli.Až Ben promluvil.

"Zajímavé je,že lež o stimalátoru tě neudržela na uzdě,až když jsem vyhrožoval jí."

Na to se Sasuke hned na něho podíval.

"Dáváš si takovou práci,aby si myslela,že se nestaráš,že ji nepotřebuješ,ale...."odmlčel se a podíval se zase do dálky"Chlap se zblázní,když nikoho nemá.Nezáleží na tom,jaká je,dokud je s tebou."pookračoval.Říkám ti,když je chlap moc dlouho sám tak onemocní."dokončil své vyprávění Ben.

"O čem to sakra mluvíš?"zeptal ne nechápavě Sasuke.

"Je to z O myších a lidech.Copak nečteš?"vrátil mu to Ben.Sasuke se zadíval do země."Tak poď.Vrátíš se do klece."řekl Ben a odcházel.Sasuke se ještě naposled podíval na ostrov před sebou.Nakonec pomalu odešel za Benem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Má Sasuke zemřít?

Ano 20% (97)
Ne 80% (389)

Komentáře

1 ...°°°sakura-chan°°°... ...°°°sakura-chan°°°... | Web | 8. července 2008 v 18:07 | Reagovat

ahojky máš super blog nechceš se spřátelit???

PS: honem pokráčko!!!

2 skatelost108-majitelka blogu skatelost108-majitelka blogu | E-mail | Web | 8. července 2008 v 18:28 | Reagovat

jo ráda se spřátelím jenže neumím dělat diplomy promiň

3 ...°°°sakura-chan°°°... ...°°°sakura-chan°°°... | Web | 8. července 2008 v 19:01 | Reagovat

to nevadí že neumíš dělat diplomy :) tak co chceš tedy na diplom???

4 suki suki | Web | 8. července 2008 v 19:03 | Reagovat

jen jedno slovo to vystihne....sugoi...XD

5 skatelost108-majitelka blogu skatelost108-majitelka blogu | E-mail | Web | 8. července 2008 v 20:02 | Reagovat

na diplom chci jako vždy sasusaku!anebo jestli znáš ztracené tak sawyera a kate ale to je jedno!!díky moc

6 VEVERICKA VEVERICKA | E-mail | Web | 8. července 2008 v 21:29 | Reagovat

Krása krása krása!!! Ale to už som písala aj predtým xD...no a k tomu spriatelniu..písala si mi na blog, či nespriatelým. Jasné, že hej. Nevadí, že nevieš robiť diplomi, ale predpokladám, teda tipujem, že ty tam budeš chcieť sasusaku. A ešte niečo.. . pls pokračkooooo!!!! xD

7 nikuška-chan nikuška-chan | Web | 20. července 2008 v 11:50 | Reagovat

Úžasný!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama