Nepřítel nebo přítel?2

9. června 2008 v 18:45 | já |  Povídky
tak tady je další dílek!přečtěte,užijte a napište komentík:)
Byl to....Sasuke!!(jak jinak)

FLASHBACK

Sasuke se svým týmem Hebim utábořil uprostřed lesa nedaleko Písečné.Samozřejmě se to neobešlo bez Kariniích poznámek a svůdných(teda jak pro koho) pohledů kterými pořád zahrnovala chudáka Sasukeho.

"Už jsem vám říkal co jsem dneska slyšel říkat jednoho chlápka v Písečné?"zeptal se ledabyle Suigetsu.Juuga jen nesouhlasně zavrtěl hlavou.

"Prý,že na Konohu zaútočila nová organizace nepřátel.Říkají si "Ti Druzí".Ale prý moc škody nenadělali.Jen pár mrtvých a ostatní jsou jen zranění."dopověděl jakoby nic Suigetsu.

"A jak je na tom Konoha?"zeptal se zvědavě Juuga.

"No..až na to že maj v nemocnici úplnej fofr tak nic.Ale prý "Ti Druzí" jsou hodně silní.Ten chlápek říkal,že používali ňáké neznámé zbraně,která způsobovala neskutečnou bolest."Ještě chvíli si tam spolu o tom tak všichni povídali kromě Sasukeho.Na všechny došla únava.Sasuke se nabídl jako první,že zůstane na hlídce.Během jejich rozhovoru o Konoze neřekl ani slovo,jen neutrálně hleděl do ohně.Teď o tom mohl v klidu přemýšlet.Zajímalo ho kdo jsou "Ti Druzí" a proč právě zaútočili na Konohu.Z jeho přemýšlení ho ale vyrušilo nutkání jít na záchod.Zašel za pár stromů a za jeden keř se postavil a vykonal potřebu.Když už si zapínal kalhoty uslyšel ňáký šepot.Šepot se ozýval všude kolem něho.Tomu šepotu nešlo rozumět.Radši vytáhl katanu a zapl si svůj Sharingan aby se popřípadě připravil k boji.Ale nic se nastalo.Šepot přestal.Ještě chvíli tam tak stál a rozhlížel se kolem sebe ale pak se vydal zase zpátky k táboru.

Na druhý den se vydali zpět do Písečné.Právě procházeli kolem lesa když to znovu začalo.Všude ze všech stran se ozýval nesrozumitelný šepot.Bylo to stejné jako včera až na to že,šepot se zdál být mnohem blíž než včera.Všichni se začali rozhlížet kolem sebe a vytáhli zbraně.V keři to zašustělo.Než to ale stihli zaregistrovat už měli ňákou malou šipečku v krku.Sasuke ji vytáhl a podíval se na ní a v tu ránu mu tělem projela nesnesitelná bolest.Jako kdyby jím prošel blesk.To samé se stalo aj ostatním až na to,že Suigetsu to jakš takš zvládal tak vzal Karin na ramena a chtěl s ní ještě uprchnout ale dostal další šipku a s ní přišla i další bolest.Všichni upadli do bezvědomí.

Sasuke se probral a do očí mu vpleskly ostré sluneční paprsky.Jen namáhavě se postavil.Cítil,že je slabý.Ti hajzlové mu musely odebrat chakru.Byl v ňáké kleci.V kleci byl ňáký divní přístroj.Vedle toho přístroje bylo velké kamenné koryto nad kterým byla malá železná trubka.Na konci klece byla na mřížích pověšená velká páka a šikmo pod ní bylo tlačítko.Radši to nechal být.Naproti byla další klec.Vypadala stejně až na to že byla menší,a ten přístroj tam nebyl.Seděl tam ale ňáký kluk.Byl k němu otočený zády.

"Hej ty!"řval Sasuke.Kluk se otočil ale neodpověděl.Potom se zase se otočil.

"Co,neumíš mluvit?!"řval na něho už pěkně naštvanej Sasuke.Ten kluk ale pořád neodpovídal.Až teď Sasukemu došlo,že má hrozný hlad.Zase se obrátil k tomu divnému přístroji.Bylo na něm velké vystouplé tlačítko kde byla namalovaná vidilčka a nůž.Sasukemu došlo,že pokud bude chtít jídlo bude ho muset zmáčknout.Bez zaváhání ho zmáčknul.

"VAROVÁNÍ"ozvalo se z přístroje.Sasuke se tím ale nijak nezabýval.Zase ho zmáčknul."VAROVÁNÍ"zase se ozvalo z přístrije.Sasuke už byl pěkně naštvaný a natahoval ruku aby ho znova zmáčknul ale...

"Být tebou bych to nedělal"vyrušil ho ten kluk.

"Co,teď už se mnou mluvíš?!"zeptal se naštvaně Sasuke a potřetí to tlačítko zmáčknul.Najednou z tlačítka vyšla obrovská síla a odmršťila ho na druhou stranu klece kde narazil do mříží.

"DOPRDELE"zařval Sasuke.

"Já ti to říkal"vysmál se mu ten kluk."Jmenuju se Karl"představil se a stoupl si čelem k němu.Sasuke si ho pohledem přeměřil .Mohl by být ve stejném věku jako on ale na ninju nevypadal.

"Sasuke"představil se taky.

"Ty jsi ninja,že?"zeptal se.Sasuke přikývl."A máš svůj tým?"ptal se dál.Zase příkývl.Něco se ale za ním šustlo a otočil se.Zapl Sharingan a zkoumal okolí."Je silný?"ptal se Karl.

"Hele a co je ti potom?!Ano je silný a to hodně!Stačí?!"vyjel po něm Sasuke a otočil se k němu.Ale ten kluk tam nebyl a dveře od klece byly otevřené.Nevěřícně přišel k mřížím.

"Poď!Dělej!"vybafl na něho Karl a běžel mu otevřít klec.Strčil do zámku sichrajsku a snažil se to otevřít.

"No tak dělej"naléhal Sasuke.Dokázal to.Otveřel klec a rozběhl se pryč.

"Hele počkej a kam mám jít?"řval na něho Sasuke.Najednou se ale rozezněl poplach který hlásil"EXPERIMENT UPRCHL,EXPERIMENT UPRCHL"pořád dokola.

"Uteč tam tou cestou"a ukázal a opačnou stranu.Pak se zase utekl pryč.Sasuke neotálel a rozběhl se na tu stranu jakou ukazoval.Probíhal kolem stromů,zchátralých domů,velkých klecí kde měli ptáky až se dostal do lesa.A zase uslyšel ten šepot.Rozhlížel se kolem dokola a před ním se objevila asi 20-ti letá blondýnka.Vytáhla něco z kalhot a namířila to na něj.Z té věci vystřelila zase ta šipka a zasáhla ho do krku.Zase přišel ten nával bolesti joko kdyby ním prošel blesk a spadnul ale vědomí neztratil.Objevili se tam další dva chlápci a odvedli ho zpátky do klece.Hodili ho zpátky do klece a zamkli ho.Potom tam přišel ňáký chlap a držel Karla.Ten měl celý obličej zkrvavený.

"No tak řekni to Karle.Řekni to!"naléhal na něho.

"Je mi líto....že jsem t-tě zapo-ojil do mé-ho pokusu o útěk-k"vykoktal ze sebe.Potom ho odvedli pryč.Sasuke chvíli nepochopeně díval do blba a přemýšlel o tom kde je asi jeho tým.Z jeho přemýšlení ho vyrušilo hlasité zakručení jeho břicha.Vzpomněl si na ten divný přistroj.Šel to zkusit znovu.Ale teď už se pořádně porozhlídnul po kleci.A teď mu to asi došlo.Prvně musí zmáčknout to tlačítko kde je namalovaný ten příbor,potom zmáčkout to další tlačítko co je pod tou pákou a potom zatáhnout za tu páku.Tak to šel zkusit.Zmáčknul tlačítko,a chtěl si stoupnout na to další ale nešlo to.Bez chakry byl teď hodně slabý.Tak vzal velký kámen a došoural se s ním a k tomu tlačítku a položil ho na něj.Tlačítko se zmáčklo.Potom zatáhnul za tu páku a bylo.Z toho přístroje vyšla výherní píseň.

"JOOOOOOOO,JOOOOOOOOO A MÁM TĚ!!"řval celý štastný Sasuke a čekal co z toho vyjde.Ale radoval se předčasně.Z přístroje vyšla ňáká sušenka tvaru ryby která smrděla medvědama.

"No to si snad ze mě děláte srandu"postěžoval si pro sebe Sasuke.
Vzal ji do rukou a pořádně si ji prohlídnul."Neuvěřitelné."šepatl si dál pro sebe.Znechuceně si do ní kousnul.Chutnala jako to brousátko pro krečky.Z trubky která byla nad korytem se začala pouštět voda.Rychle k ní přiběhl a napil se.Opláchl si obličej a vlasy.

"Nezastavuj se"ozvalo se někde za ním.Rychle se otočil.Z křoví vyšel plešatý starý chlápek s velkým beďarem na čele a někoho vedl.Ten někdo byla holka asi ve stejném věku jako on.Byla v bílých šatech a měla dlouhé růžové vlasy.

"Ne....to nemůže být ona"pošeptal si sám pro sebe.
doufám,že se líbil jinak prosím ty,co viděli ztracené a asi vědí o co jde,aby neprokecly konec díky
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sakura Sakura | Web | 9. června 2008 v 19:02 | Reagovat

ahojky pokud chceš tak hlasuj pro Sakuru tady

http://blondessca.blog.cz/0806/finale#komentare

2 suki suki | Web | 11. června 2008 v 21:18 | Reagovat

je to fakt kawai...jen tak dál

3 nikuška-chan nikuška-chan | Web | 16. června 2008 v 7:19 | Reagovat

jj super díl souhlasím!!jj viděla a neboj neřeknu=D

4 LafííQ..♥ LafííQ..♥ | 9. července 2008 v 16:14 | Reagovat

supperr thééž jsem je viděla ae neřeknu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama