Červen 2008

Nepřítel nebo přítel?7

30. června 2008 v 12:00 | já |  Povídky
jůůůů a je tu magický dílek této povídky(magický protože je sedmý)!!pro aju a všechny moje SB a taky ostatní co ji čtou!!jo a přeji všem příjemné prázdniny:)!!
"Tome?"

"Ano,Bene?"

"Konoha se už z útoku oklepala.sestav do hodiny tým a zaútočte znovu."poručil mu Ben.

"Ano."přikývl poslušně Tom.

-O PĚT HODIN POZDĚJI-

"Na můj povel zaútočíme.Takže....teď.Jdeme!"zařval Tom a 10 ninjů včetně s ním zaútočili na strážníky a pronikly do Konohy.

Naruto se právě šel s Hinatou,doprovodit jí k ní domů.Najednou uslyšli hroznou ránu a zvuky boje.oba dva se hned rozběhli k bráně.Uviděli asi 10 ninjů jak jako nic porazili strážníky.začal boj.Nelítostný.Hodně ninjů z Konohy padlo nebo byly zranění.Ale i "Druhých"pomalu ale jistě(této věty se furt nemůžu zbavit,naše fyzikářka mě tím nakazila)ubývalo taky.

-O PŮL HODINU POZDĚJI-

Konoha vyhrála.Jen 3 z 10 "Druhých" přežilo.Ikdyž Tom byl těžce zraněný,vzali ho sebou.

Naruto chodli kolem zraněných nebo mrtvých ninjů a díval se jestli třeba někoho nezná.Viděl jen ninji které znal třeba jen od vidění.Ale potom pod jedním hromotlukem,který by rozhodně vyhrál každý zápas v sumu,uviděl dlouhé modré vlasy.Rychle k němu přiběhl a s námahou toho sumovce odtáhl.Hinata ležela nehybně na zemi se zavřenýma očima a s hodněma modřinama na těle.

"Hinata!!Hinata!!!"řval Naruto div si nevykřičel hlasivky.Hinata se pomrvila a pomalu otevřela oči.

"Na-Naruto-kun"vykoktala ze sebe šeptem Hinata.Ikdyž měla na obličeji modřiny a byla v něm i špinavá šlo vidět jak se červená.

"Hinata...jsi celá červená asi máš horečku.Poď,vezmu tě do nemocnice."dořekl Naruto a nečekal na to až něco ze sebe vykoktá.Vzal jí do náruče a utíkal s ní do nemocnice.Hinata jsi byla jistá,že v tu chvíli by se na ní dala uvařit Snídaně pana Slaninky(tzn:2 vejce+slaninové obočí,ústa a slaninový nos-to mám ze simpsnůXD).

-O DVĚ HODINY POZDĚJI-

Džunglí si to hnali dva ninjové a na nosítkách nesli dalšího.

Sasuke se probudil na zavrzání otevírajících dveří od klece.Sakura vstala chvíli před ním.

"Vstávat!Jde se do práce!"zavelel Danny,který měl obvázaný noc od toho jak mu ho Sasuke zlomil.

"Zníš ňák ucpaně,číňánku."uchechtl se Sasuke."Nechceš se vysmrkat?"

"Jen mi dej zámiňku!"pohrozil mu Danny a o dva kroky přistoupil blíž k němu.

"Já myslel,že dal.Co,mám ještě mluvit o tvojí matce?"utahoval si z něho Sasuke.To Dannyho naštavlo.Chytl ho za košily a už ho chtěl prašit ale ozvala se mu vysílačka.

"Danny,seš tam?"ozvalo se z vysílačky.

"Jo!"zařval do vysílačky naštvaný Danny.

"Něco se stalo"ozvalo se z vysílačky.

"Vydrž"zavrčel do vysílačky a strčil do Sasukeho.Potom vyšel z cely."Co?"zařval po chvíli do vysílačky."Jak mu je?"zeptal se starostlivě.Najednou kolem něho proběhl Ben s Juliet a z keřů před nimi vyběhli 2 ninjové a na nosítkách měli Toma.

"Je na tom zle Juliet."řekl jeden ninja a utíkali pryč.Všichni už byli pryč.

"Co se stalo?"zeptala se nechápevě Sakura.

"My jsme se stali."odpověděl jí Sasuke.

"Cože?"

"Už jsme tu dost dlouho abych pochopil,že oni proti sobě neútočí.To my jsem udělali.Náš tým."řekl a usmál se.

"Ty se usmíváš?"zeptala se nevěřícně Sakura.

"No jasně,že se usmívám.Právě jsme dostali propustku odsud."řekl a zase se usmál.

-V KONOZE-

"Hej,bábi Tsunade,jak je natom Hinata?ptal se už asi po 150 Naruto.

"Naruto už jsem ti říkala,že si potřebuje odpočinout!A teď už odejdi,návštěvní hodiny už skončily!"vyhodila ho Tsunade.

Naruto ale chtěl vidět Hinatu.Ale nemohl s tím nic udělat.Tak šel k sobě a přemýšlel nad Hinatou a Sakurou.Kde asi Sakura je?

-ZPÁTKY U DRUHÝCH-

Sasuke se právě snažil tu železnou trubku která byla nad korytem otočit jiným směrem.Vlastně směrem ke dveřím klece.Předtím tam klackem udělal takovou malou cestičku která vedla až ke dveřím klece a za nimi tam udělal malou prohlubeň.

"Co to děláš?"ptala se snad po páté Sakura."Až budeš připravenej,můžeš mi to říct".

"Ticho,přemýšlím!"okřil ji Sasuke.

"Po prvé v životě,co?"řekla potichu s úšklebkem Sakura.Ale Sasuke to samozřejmě slyšel.Jen se na ni vražedně podíval.Dal na tlačítko pod pákou velký kámen a tím ho stlačil.Potom šel ke tlačítku kde byl namalovaný příbor a zmáčknul ho.Hned na to vzal ze země kámen a hodil ho na páku.Z přístroje na rybí sušenky se zase ozvala vítězná melodie.Vyšla z něho rybí sušenka a z trubky se valila voda.Voda se ale nevalila do koryta ale na zem,kde se napojila na cestičku a pokračovala v ní.Pokračovala a pokračovala až se skončila v té malé prohlubni za dveřmi klece.Udělal se tam takový malý bazének.Potom se otočil na Sakuru.

"Vidělas toho buzíka jak ho nesli na nosítkách?"zeptal se Sasuke.

"Jmejuje se Tom"upozornila ho Sakura.

"Takže Tom je kluk toho s tím zlomeným nosem.Toho Dannyho.No a Danny je teď zaměstanej."vysvětlil.

"No a?"zeptala se Sakura.

"Dívej se a uč se,dámo."řekl jen Sasuke a vzal dlouhý klacek a dvakrát s ním zmáčknul tačítko s namalovaným příborem.

"Do toho tlačítko z někama pumpujou šťávu.Až sem někdo příjde,počkám,až stoupne do mé malé tůňkya pak to do něj pustím.Trhne sebou a já vezmu klíče.O co,že medvědy tohle nenapadlo."

"Ránu dostanete oba dva."připoměla mu Sakura.

"Jo ale já už tím prošel.Snesu to.Ale ten druhej chlap na to nebude připravenej."řekl otráveně.

Sakura nad tím jen zakroutila hlavou.

"Co,myslíš si,že jsem blázen?"zeptal se Sasuke který si toho všiml.

"Ne,vlastně to na mě zapůsobilo."řekla po pravdě Sakura.

To Sasukeho potěšilo."No tak si z očí setři hvězdičky,drahoušku.Protože tak to provedeme.

"A co tvůj tým.Řekls mi,že ho taky napadli."

"Co je s ním?Ani nevíme,jestli jsou tu.Sakra ani nevíme jestli jsou naživu.Musíme se postarat sami o sebe.Teď jde každý sám za sebe."dořekl a Sakuře bylo jasné,že se o tom už bavit nechce.

Další nový spřátelený bloček

30. června 2008 v 11:56 | já |  Spřátelené blogy
Jooo mám další spřátelený blog!!CHECHEEEE!!Ale furt neumím dělat diplomy ale jednou....jednou se je naučím!!Takže můj další spřátelený blog je tentokrát od aji!!Jsou tam teďka skvělé povídky,takže příznivci páru sasusaku se mají na co těšit!!Mě osobně se ta povídka moc líbí takže,se tam hned podivte(viz.rubrika o spřátelených blocích)!!

Když né povídky tak aspoň obrázky

29. června 2008 v 23:07 | já |  tlaky...tlaky...tlaky...
tááákže jsem se rozhodla,že sem dám ňáké fotky na nejiten.zase sou všecky z deviantru tak klidně kopčete ALE SE ZDROJEM!!taky mám i o nejim tak se mrkněte aj na něho!!čusky
Tož jsem našla hrubý obrázky:)

29. června 2008 v 3:20 | já |  tlaky...tlaky...tlaky...
tak jsem brouzdala po deviantru až jsem našla tyhle hustý obrázky....prostě jsem je sem musela dát!!kvůli nim jsem taky založila novou galerii obrázků kde je taky najdete!!Stejně ten poslední je nejlepší!!Sasuke a Naruto se nezdaj:)A POZOR,JESTLI JE BUDETE KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM!!!
Sasusaku kuřátka:)
Temari jako kuře:)
Shikamaru jako kuře:)
Sakura jako kuře:)
Sasuke jako kuře:)
Naruto jako kuře:)
Tenhle je nejlepší:))
Sasuke spařil:)

Náhlá panika

28. června 2008 v 1:22 | já |  Hrubé
Od www.lovestories.blog.cz

Obrázky

28. června 2008 v 0:55 | já |  tlaky...tlaky...tlaky...
tož teď jsem přidala pár obrázků....nooo všechny jsou jne sasusaku ale to je můj nejoblíbenější pár...ale nebojte seženu aj na ostatní páry!všechny jsou z www.devianart.com

Nepřítel nebo přítel?6

27. června 2008 v 21:52 | já |  Povídky
tramtadadá!!!další díleček....mimochodem doufám,že máte hezké vízo....já totiž ne


Políbil ji.Políbil ji vášnivě.Sakura se už chtěla bránit ale nešlo to.Vlastně nechtěla.Nechala se od něho líbat.Sama se zato ale nenáviděla.

"HEJ!!HEJ!!"řvali na ně Tom s Dannym kteří se už probrali z kouzla svého koketování a beželi za něma s bejsbolovou pálkou(pardon nevím jak se to píše) a s lopatou.Sasuke se od Sakury odtrhl.Sakura poblouzněně podívala.Sasuke se na ní tak krásně usmál až se z toho Sakuře začali podlamovat kolena.Ale v tu ránu Sasukemu přilítla rána to zátilku.Byla od Dannyho tou(radši to nebudu psát)pálkou.Naštěstí neztratil vědomí a začal se s nimi rvát.Bohužel se k nim ale přidalo víc hlídačů ale nakonec je Sasuke zmákl(borec jeden).Vytrhl jednomu hlídačovi dvě katany a mířil s nimi na všechny.

"ANI HNOUT"zařval na ně jako policajt.Všichni se klidili.Asi moc juts neznali.

"SASUKE"zařvala na něho Juliet.Sasuke se na ní otráveně podíval."A sakra"pomyslel si,když se otočil na Juliet.Juliet totiž svírala křečovitě Sakuřinu paži a pod krkem ji držela kunai.

"Polož ty katany na zem.Hned teď!"rozkázala mu zklamaně.Sasuke to ale neudělal."Polož ty katany!"řekla teď už podrážďeně a víc přitiskla kunai Sakuře na krk.Teď to s nelibostí udělal.Pomalu položil katany na zem.Pomalu k němu přistoupil naštvaný Danny kterému jednou ranou zlomil nos a zase na něho použil ten palaryzátor.Sasuke zase vyjekl bolestí a svíjel se na zemi v křeči.Sakura to jen s bolestí v očí pozorovala.Pootm sasukeho zvedli ze země a oba dva odvedli do klecí.

"A...JAU"vykřikla bolestí Sakura,když ji hodili na tvrdou zem do klece.To samé udělai se Sasukem.Ten se horkotěžko doplazil ke korytu a napil se vody.Sakura si stoupla opřela se o mříže.

"Jsi v pořádku?"zeptala se ho šeptem Sakura.Přesto ji slyšel.

"Bylo mi i líp"odpověděl ji posměšně Sasuke.

"Co sis sakra myslel?"zeptala se trochu naštvaně Sakura.

"Mysel jsem,že se aspoň nenecháš tak lehce chytit."řekl jí trochu naštvaně Sasuke.To Sakuru zarazilo.Bylo jí líto,že se kvůli ní nevydařil plán.Byla slabá.ZASE.Sasuke si všiml jejího smutného výrazu.Těžce si vzdychnul.

"Stejně se to nevyvedlo kvůli mě.Kdybych s tím plánem počkal o trochu déle,možná,že by se Tom s Dannym někam zašili a mi bychom mohli utéct."řekl s úsměvem na rtech.Sakura se tomu zasmála.Vážně se změnil.

"Viděl jsi jejich výraz,když jsi jim sebral ty katany?"zeptala se.

"Myslím,že většina těch buzíku tady nezažila opravdovou akci.Jak ti mohly napadnout Konohu?"

"Ti lidé co na nás zaútočili,jsem tady neviděla.Myslím,že tihle jsou jen jejich poskoci.Postřehla jsem,že všichni co jsou tu jsou jen staří dědci co umí maximálně karate."uchechtla se tomu.

Sasuke se tomu taky uchechtl."Taky jsem postřehl jednu věc."Sakura se na něho zvědavě podívala.No Sasuke už stál opřený u mříží a usmíval se na ní tím svým neodolatelným pohledem."Že chutnáš po jahodách."řekl jí tím nejsladčím hlasem jaký u něho nikdy neslyšela.Sakura byla rudá víc než rajče.Marně se snažila skrýt své rozpaky.Ale nepodařilo se jí to.

"Ty zas po rybích sušenkách."řekla po pravdě.Sasuke se tomu jen uchechtl."Tak co budeme dělat teď?

"No jahůdko,(pozn.Sakura byla zase rudá)musíme počkat až ti bastardi udělají chybu.A až ji udělají....zaujmeme jejich místo."dokončil své vysvětlování Sasuke a šel si lehnout.Sakura udělala to samé.

"Dobrou noc"zašeptala potichu.

"Hn"zamručel otráveně Sasuke.Ten snad slyší jako sova.
ano já vím!!mé povídky jsou čím dál tím kratší....příště to bude lepší

Další oceňenko

22. června 2008 v 13:12 | já |  Oceňenka
táááák a tady je další krásný diplomek za 1.místo v bleskovcce od suki!!díky moc je moc krásný:)!!

Oceňenko od nikušky

20. června 2008 v 20:12 | já |  Oceňenka
táák a tady je krásné oceňenko zase od nikušky za 1.místo v bleskovce!!

Diplomek za spřátelení od nikušky

20. června 2008 v 19:52 | já |  Spřátelené blogy
tož ,konečně se mi ho sem podařilo dát...tady je krásný diplomek za spřátelení od nikušky...viz rubrika o spřátelených blocích

Nepřítel nebo přítel?5

20. června 2008 v 19:31 | já |  Povídky
takže po delší době opět další díleček
Už to byla hodina co rozbíjeli kameny nebo je vozili pryč.Ale Sakuře to připadalo jako celý den.Bez chakry byla strašně slabá.Takhle ji nezmohli ani tréninky s Kakashim.Sasuke na tom byl ale líp.To bylo asi prto,že si ho tam oblíbila ta blondýna která ho předtím chytila,takže mu skoro pořád dávala volno.Jmenovala se Juliet.Sakuru už rozbíjela snad dvoustý kámen.Sasuke stál za ní a čekal až bude moct vyvést kamení.Přitom si pořád obhlížel okolí a plánoval útěk.Když ale nic nevymyslel přesunul svůj pohled na Sakuru.Ta se právě shíbala pro další kámen.Samozřejmě si nemohl nevšimnout jejího pěkného zadku.To vycítila Sakuru a už mu chtěla vynadat ale objevila se tam ta Juliet a Sasukeho si odvedla někam pryč.Tak to nechala být.Když už chtěla rozbít další kámen někdo ji přerušil.

"PST...PST"dělal na ni pořád někdo.Když Sakura konečně zjistila z kama to vychází viděla holku která byla asi tak v jejím věku.Měla dlouhé černé vlas,šedé oči a chudé oblečení.Schovávala se v křoví nedaleko od ní.

"Hej...opatrně.Ať tě nevidí,že se mnou mluvíš."upozornila ji.Sakura si teda nenápadně klekla a dělala,že hledá větší kusy kamenů k rozbíjení.

"Drží vás v klecích?"zeptala se jí ta holka.Sakura jen příkývla."Není tam s vámi ještě jeden kluk.Jmenuje se Karl."

"Ne.Jsem tam jen já a Sasuke."odpověděla jí Sakura.

"Vždyt ty v té kleci být nemáš."postěžovala si potichu ta holka.

"O čem to mluvíš?Kdo jsi?"ptala se zmatená Sakura.

"Jsem Alex.Z kama máš ty šaty?"ptala se s mírným úsmevěm Alex.

"Dali mi je."pošeptala Sakura.

"Jsou moje."řekla Alex.Sakura se na ní překvapěně podívala."Ale nech si je.stejně vypadají líp na tobě"řekla a hned zmizla.

"Ne,počkej."řekl už nahlas Sakura a stoupla si.To už u ní byl Sasuke.

"To už si se zcvokla,že si tu povídáš sama pro sebe?"zeptal se posměšně.

Sakura se ne něho vražedně podívala."Přestaň se mi dívat na zadek"napomenula ho aby změnila téma.

"Tak mi dej něco jiného na co bych se díval."řekl teď už vážně Sasuke.

"HEJ!"zařval na ně z dálky Danny."SKLAPNĚTE!"

"Jasně šéfe"zařval mu na oplátku Sasuke.

Po dvou hodinách měli konečne přestávku na oběd.Ale jen desetiminutovou.tan měli společný.Oba dva už měli hrozný hlad.Sasuke toho snědl samozřejmě ale mnohem víc,protože mu Juliet upekla mufiny.Ty ale byly trochu spálené ale to Sasukemu nevadilo.Byl totiž rád,že má navrch.A tím,že jí zato pochválil,si vysloužil studené pivo v plechovce a procházku kolem pracoviště.Sakura už byla nadmíru naštvaná.Vždyt jsou to jejich nepřátelé a on místo toho aby vymyslel plán útěku s jednou z nich flirtuje.Nechtěla si to přiznat ale trochu žárlila.

-A ZASE V KONOZE-

Naruto seděl celý den sklesle na mostě u řeky.Tréninky nebyly,mise taky ne.Hrozně se nudil.A nejvíc ho štvalo,že taky nemůže pomoct s hledáním Sakury,protože kapitán Yamato byl právě s jiným týmem na misi.Někdo okolo něho prošel.

"Na-Naruto-kun"oslovila ho celá červená Hinata.

"Ach,Hinata!Jaké překvapení!Už si je vrátila z mise?"zeptal se celý šťastný Naruto.Byl rád,že se už nebude nudit.

"A-ano"vykoktala ze sebe celá paf z toho,že s ní vůbec mluví.

"A jak to šlo?"zeptal se se zájmem Naruto.

"Mno..um...mno"nemohla ze sebe dostat skoro žádné slovo.

"Víš co?Půjdeme na ramen a tam mi všechno povíš.Zvu tě."nábídl se celý uslintaný Naruto už jen při slově ramen a už ji tahal pryč.Hinata měla co dělat aby na místě neomldlela.

-ÁÁ ZASE U SASUKEHO A SAKURY-

Od té doby co Sasuke odešel se ještě nevrátil.Už to byly snad 4 hodiny.Pomalu se stmívalo.Sakura už byla celá nervózní jestli se sasukemu něco nestallo.Už se chtěla zeptat dannyho,jestli něví kde je a to už si to k ní kráčel Sasuke v novém oblečení(které mu fakt seklo),čistý,osprchovaný,navoněný a se škodolibím usměvem.

"Kde si sakra byl?"ptala se naštvaně Sakura.

"Ááále"protáhl se Sasuke"Juliet mi ukazovala pracoviště a potom mi nabídla,že se můžu osprchovat a dala mi i nové oblečení.Kdo by odmítl?!"pokračoval dál se škodolibým úsměvem.

"A to ti trvalo 4 hodiny?"ptala se nevěřícně Sakura přesvědčená,že je za tím něco víc.

"Nooo,ještě mi nabídla,že bych se mohl trochu prospat."přiznal,ještě s větším úšklebkem na tváři.

"Tak já se tady dřu jak nikdy a ty se flákáš,jako kdyby si zapomněl,že nás vlastně unesly!"

"Hele,neřvi na mě.Já jsem nezapomněl!Pořádně jsem si to tady obhlídnul a vymyslel plán útěku."řekl podrážděně.

"Plán jo?Vždyť ten ty ani nepotřebuješ.Řekni si Juliet,ta by ti zajistila odchod i j obsluhou na noc."řekla Sakura s trochu žárlivým hlasem.

"Ale copak?Snad nežárlíš?!"zeptal se výsměšně Sasuke.

"Já!Prosimtě,já bych dokázala zbalit každého chlapa co je tady."řekla sebejistě Sakura.

"Vážně?Tak proč to neuděláš?"

"Protože jestli sis nevšimlul,všichni chlapy co jsou tu jsou jen staří dědulové kolem 50let.A mám podezření,že ten Tom je gay."a ukázala na místo kde Tom asi přes dvě hodiny koketuje s Dannym a pořád ho drží za ruku.

"Stejně ten tvůj plán bude stupidní jako všechno co jsi kdy vymyslel."řekla Sakura.

"Vždyť si ho ani neslyšela!"řekl naštvaně Sasuke měl co dělat aby tam na ní nezačal řvát.On a stupidní nápady.Vždyť vždycky mu i to,že jde na záchod odsouhlasila se slovy,že je ten nejlepší na světě.

"Ani nemusím.Dokážu si to živě představit.Svedeš Juliet do postele,vyspíš se s ní a v noci zdrhneš.A mě tu necháš se slovy,že jsem otravná.Jako tenkrát"řekla naštvaně,ikdyž tu poslední větu vyslovila poněkud smutně.A Sasuke si toho všimnul.

"Tak tohle v plánu rozhodně nemámůřekl teď už trochu nežneji.

"Vážně?A jaký je tvůj plán?"zeptala se teď už zvědavě Sakura.

"Vážně to chceš vědět?"zeptal se.

"Ano,vážně!"

"Vážně?"

"JO!"

"Tak fajn"řekl a políbil ji.

Další spřátelený blog

16. června 2008 v 21:11 | já |  Spřátelené blogy
další supr dupr spřátelený blog od nikušky...jsou na něm hrubé povídky i mám dva diplomy ale ty mi sem nejdou zatím dát ale to nevadí...později ho sem dám tak se rozhodně nezapomeňte kouknout na nikuščin blog!!
!!!!VIZ SPŘÁTELENÉ BLOGY!!!!

Nepřítel nebo přítel?4

16. června 2008 v 20:56 | já
pardon,že mi to tak dlouho trvalo ale nešel mi net a i teď se dost seká
MEZITÍM V KONOZE-

"Kakashi-sensei tak víte už kdo unesl Sakuru?"ptal se už celý naštvaný Naruto.

"Naruto uklidňi se.Zatím to nevíme jistě ,ale myslímě si,že ji unesly "Ti Druzí"."řekl Kakashi.

"A proč si myslíte,že to byly oni?"zeptal se Naruto.

"Protože na místě kde Sakuru asi unesly jsme našli na stromě jejich znak."a ukázal mu fotku jejich znaku.

"To je jejich znak?"a díval se na to jako kdyby nikdy v životě neviděl žádný znak."A už ji někdo hledá?"

"Ano Naruto.Hledají už jí ANBU.Ale zatím nic nenašli.Jako kdyby se po nich zem slehla."řekl sklesle."My zatím jen můžeme čekat a doufat,že se Sakura brzo a v pořádku vrátí."

-ZPÁTKY U "DRUHÝCH"-

Celý jejich den proběhl docela v klidu.Po jejich rozhovoru spolu potom nepromluvili.Ráno Sakuru zbudil vítězná píseň vycházející z mašiny na jídlo.

"Pěkný budíček"poznamenala nahlas Sakura.

"Zažil jsem i horší"řekl otráveně Sasuke a ani se na ni nepodíval.Jen co to dořekl už si to k nim kráčela banda goril v čele s Tomem.Jeden chlápek otevřel Sasukemu dveře od klece a podal mu malý kufřík co držel v ruce.

"Co je to?"zeptal se zvědavě Sasuke.

"Oběd.Potřebejume aby jste si udrželi sílu."odpověděla a vedl ho za paži někam pryč.To samé udělali se Sakurou.

Zase procházeli kolem zchátralých domů,prošli džunglí až se dostali na rozlehné pracoviště.Tam už bylo docela hodně lidí.Všichni tam pracovali.Buď rozbíjeli kameny nebo je vozily pryč.Najednou se zastavili.Ten chlápek co držel Sasukeho začal mluvit.

"Takže.Jmenuju se Danny a budu na vás teď dohlížet.Ty"ukázal na Sakuru"budeš rozbíjet kameny.A ty"ukázal na Sasukeho"je budeš vozit pryč."dovysvětlil.

"Očekáváš ode mě,že budu pracovat v těhle šatech?"zaptala se mírně naštvaně Sakura.

"To záleží na tobě.Můžeš si je sundat jestli chceš."dořekl Danny.To Sakuru hodně naštvalo.Podívala se na Sasukeho.Snad by ji mohl trochu bránit ne?Ale Sasuke si ji jen mlsně přeměřil pohledem od zdola nahoru a přitom si olízl rty.Sakura se na něho vyčítavě podívala.Hned jak si toho Sasuke všiml nahodil naštvaný pohled a se slovy jak se opovažuješ se otočil na Dannyho.

"Jestli se budete chtít na něco zeptat zvednete ruku.Pokud se budete snažit odsud utéct,dostanete šok."

"Šok?To je to tu tak zlý?"zeptal se drze Sasuke.

"Šok!Řekl jsem šok."zařval a vytáhl z kapsy malou divnou věc a ukázal na ni."Jestli budete mluvit,dostanete šok.Jestli se budete flákat,dostanete šok.Jestli se budete dotýkat,dostanete šok.Jestli budete dělat cokoli co mě nasere,dostanete šok.Jasný?Tak do práce!"zavelel Danny a podal jim věci které budou potřebovat.

"Nebudu pracovat dokud mi neřeknete důvod,proč jsem tady."řekla pevně Sakura.Danny se k ni zlostně přiblížil,vytháhl z kapsy paralyzátor a rychle ho přiložil Sasukemu na hrud.Ten vyjekl bolestí a sesunul se k zemi.Sakura se na to jen nepochopeně dívala.

"A to bylo nastavené jen na čtvrtinový chod"řekl a usmál se.Potom přešel k Sasukemu který pořád ležel na zemi,hrubě mu skleslou hlavu vytáhl za vlasy a řekl:"Až budeš moct chodit,kolečko je tamhle."a odešel.Nezbývalo jim tedy nic jiného než poslechnout.

Nepřítel nebo přítel?3

10. června 2008 v 19:40 | já |  Povídky
tak další dílek...pls pište komentáře!díky

Sasuke naprosto vyjeveně zíral na toho koho ten starej dědula vede.Sakura na tom byla stejně.Potom ale svůj výraz změnila na chladný a bez citů a odvrátila svůj pohled od něho.Tom ji zavedl do klece naproti Sasukemu a zamkl ji tam.

"Když prostrčíš ruce těmi mřížemi tak ti ty pouta sundám."řekl Tom.Sakura se tedy otočila a prostrčila ruce mřížemi.Tom vytáhl z kapsy své vesty klíček a sundal jí pouta.Sakura od nich měla pěkně pořezané zápěstí.Tom si toho všimnul.

"Ty pouta ti pěkně pořezali zápěstí,co?Přinesu ti dezinfekci."

"No to je obsluha.A co kdyby si mi přinesl fén?Rád bych si vysušil vlasy."řekl posměšně Sasuke.Teď stál opřený o mříže a v ruce měl stále rybí sušenku.

"ÁÁÁ......tak jsi získal rybí sušenku?Jak si to udělal?"zeptal se se zájmem Tom.

"Přišel jsem na vaše primitivní zařízení."odpověděl Sasuke a vítězně se usmál.

"Primitivní jo?Medvědův to trvalo pouze dvě hodiny."řekl se smíchem Tom a mrkl na něho.Ikdyž to na Sasukem nebylo poznat,cítil se dost zahanbeně.

"Kolik jich tu bylo?(jako těch medvědů)"zeptal se pro jistotu Sasuke odcházejícího Toma.Ten už mu ale neodpověděl a zmizel.Teď Sasuke přemístnil svůj pohled na Sakuru.Ta si obhlížela svojí klec.Projel jí pohledem od dola nahoru.Ty šaty ji slušely.

"Jsi v pohodě?"zeptal se Sasuke pěkně překvapenej co to právě řekl.Sakura se na něho překvapeně podívala.Nikdy se o ní nezájímal.A teď se jí ptá jestli je v pohodě?Svůj pohled ale hned změnila na chladný a nepřístupný stejně tak jak to vždy dělal Sasuke.

"Jo!"odsekla."Ty?"neodpustila se nezeptat.Hned toho však zalitovala.Teď si zase bude o ní myslet,že je otravná.A co je jí vlastně po tom,co si o ní myslí?Ať jde do háje.

"No,v pohodě.Tu klec jsem chtěl sice já ale to nevadí."odpověděl jí Sasuke a přitom ukázal na její klec.Tomu se Sakura nemohla nezasmát.Kdy se stal vtipným?Všimal si,že má Sasuke v ruce tu rybí sušenku.Nevypadala sice ňák extra lákavě,ale aspoň něco.sSakra,proč se nenajedla když byla s Benem.Až teď si uvědomovala,že má docela velký hlad.Její žaludek jí k tomu souhlasně zakručel.To slyšel i Sasuke.Jen se tomu uchechtl.

"Máš hlad?"zeptal se,ikdyž odpověd už předem věděl,že má.Sakura se na něho přísně podívala.Je to pořád její nepřítel o nic víc,o nic míň.

"Ne."odsekla mu.Jako naschvál ji její žaludek odporoval ještě hlasitějším zakručením.

"Vážně?"zeptal se Sasuke s úšklebkem na tváři.

"Jo,vážně!"řekla teď už naštvaně.To už se Sasuke trochu naštval.

"Hele Sakuro,já vím jaké jsou mezi náma dvěma vztahy.Ale ty tady teď nehrají žádnou roli!"

"Joo,fakt?"zeptala se drze Sakura.

"Jo,fakt!Teď v tom jedeme spolu,takže jestli se chceme odsud dostat musíme táhnout za jeden provaz!Jasný?"vysvětli s mírným tikem v oku.

Sakura,ikdyž nerada přikývla.

"Takže....máš hlad?"zkusil to znovu Sasuke.Zase jen přikývla.Sasuke si trochu oddychl,že to šlo tak lehce.Zatím.Naznačil jí,že jí hodí tu rybí sušenku.Přišla k mřížím a natáhla ruku.Sasuke jí ju hodil.Sakura ji krásně chytla a hned se do ní s chutí zakousla.Hned jak zpozorovala jako se na ní Sasule dívá trochu zčervenala a radši se k němu otočila zády.Sasuke se nad tím jen pousmál a dál si radši všímal svého.

Nepřítel nebo přítel?2

9. června 2008 v 18:45 | já |  Povídky
tak tady je další dílek!přečtěte,užijte a napište komentík:)
Byl to....Sasuke!!(jak jinak)

FLASHBACK

Sasuke se svým týmem Hebim utábořil uprostřed lesa nedaleko Písečné.Samozřejmě se to neobešlo bez Kariniích poznámek a svůdných(teda jak pro koho) pohledů kterými pořád zahrnovala chudáka Sasukeho.

"Už jsem vám říkal co jsem dneska slyšel říkat jednoho chlápka v Písečné?"zeptal se ledabyle Suigetsu.Juuga jen nesouhlasně zavrtěl hlavou.

"Prý,že na Konohu zaútočila nová organizace nepřátel.Říkají si "Ti Druzí".Ale prý moc škody nenadělali.Jen pár mrtvých a ostatní jsou jen zranění."dopověděl jakoby nic Suigetsu.

"A jak je na tom Konoha?"zeptal se zvědavě Juuga.

"No..až na to že maj v nemocnici úplnej fofr tak nic.Ale prý "Ti Druzí" jsou hodně silní.Ten chlápek říkal,že používali ňáké neznámé zbraně,která způsobovala neskutečnou bolest."Ještě chvíli si tam spolu o tom tak všichni povídali kromě Sasukeho.Na všechny došla únava.Sasuke se nabídl jako první,že zůstane na hlídce.Během jejich rozhovoru o Konoze neřekl ani slovo,jen neutrálně hleděl do ohně.Teď o tom mohl v klidu přemýšlet.Zajímalo ho kdo jsou "Ti Druzí" a proč právě zaútočili na Konohu.Z jeho přemýšlení ho ale vyrušilo nutkání jít na záchod.Zašel za pár stromů a za jeden keř se postavil a vykonal potřebu.Když už si zapínal kalhoty uslyšel ňáký šepot.Šepot se ozýval všude kolem něho.Tomu šepotu nešlo rozumět.Radši vytáhl katanu a zapl si svůj Sharingan aby se popřípadě připravil k boji.Ale nic se nastalo.Šepot přestal.Ještě chvíli tam tak stál a rozhlížel se kolem sebe ale pak se vydal zase zpátky k táboru.

Na druhý den se vydali zpět do Písečné.Právě procházeli kolem lesa když to znovu začalo.Všude ze všech stran se ozýval nesrozumitelný šepot.Bylo to stejné jako včera až na to že,šepot se zdál být mnohem blíž než včera.Všichni se začali rozhlížet kolem sebe a vytáhli zbraně.V keři to zašustělo.Než to ale stihli zaregistrovat už měli ňákou malou šipečku v krku.Sasuke ji vytáhl a podíval se na ní a v tu ránu mu tělem projela nesnesitelná bolest.Jako kdyby jím prošel blesk.To samé se stalo aj ostatním až na to,že Suigetsu to jakš takš zvládal tak vzal Karin na ramena a chtěl s ní ještě uprchnout ale dostal další šipku a s ní přišla i další bolest.Všichni upadli do bezvědomí.

Sasuke se probral a do očí mu vpleskly ostré sluneční paprsky.Jen namáhavě se postavil.Cítil,že je slabý.Ti hajzlové mu musely odebrat chakru.Byl v ňáké kleci.V kleci byl ňáký divní přístroj.Vedle toho přístroje bylo velké kamenné koryto nad kterým byla malá železná trubka.Na konci klece byla na mřížích pověšená velká páka a šikmo pod ní bylo tlačítko.Radši to nechal být.Naproti byla další klec.Vypadala stejně až na to že byla menší,a ten přístroj tam nebyl.Seděl tam ale ňáký kluk.Byl k němu otočený zády.

"Hej ty!"řval Sasuke.Kluk se otočil ale neodpověděl.Potom se zase se otočil.

"Co,neumíš mluvit?!"řval na něho už pěkně naštvanej Sasuke.Ten kluk ale pořád neodpovídal.Až teď Sasukemu došlo,že má hrozný hlad.Zase se obrátil k tomu divnému přístroji.Bylo na něm velké vystouplé tlačítko kde byla namalovaná vidilčka a nůž.Sasukemu došlo,že pokud bude chtít jídlo bude ho muset zmáčknout.Bez zaváhání ho zmáčknul.

"VAROVÁNÍ"ozvalo se z přístroje.Sasuke se tím ale nijak nezabýval.Zase ho zmáčknul."VAROVÁNÍ"zase se ozvalo z přístrije.Sasuke už byl pěkně naštvaný a natahoval ruku aby ho znova zmáčknul ale...

"Být tebou bych to nedělal"vyrušil ho ten kluk.

"Co,teď už se mnou mluvíš?!"zeptal se naštvaně Sasuke a potřetí to tlačítko zmáčknul.Najednou z tlačítka vyšla obrovská síla a odmršťila ho na druhou stranu klece kde narazil do mříží.

"DOPRDELE"zařval Sasuke.

"Já ti to říkal"vysmál se mu ten kluk."Jmenuju se Karl"představil se a stoupl si čelem k němu.Sasuke si ho pohledem přeměřil .Mohl by být ve stejném věku jako on ale na ninju nevypadal.

"Sasuke"představil se taky.

"Ty jsi ninja,že?"zeptal se.Sasuke přikývl."A máš svůj tým?"ptal se dál.Zase příkývl.Něco se ale za ním šustlo a otočil se.Zapl Sharingan a zkoumal okolí."Je silný?"ptal se Karl.

"Hele a co je ti potom?!Ano je silný a to hodně!Stačí?!"vyjel po něm Sasuke a otočil se k němu.Ale ten kluk tam nebyl a dveře od klece byly otevřené.Nevěřícně přišel k mřížím.

"Poď!Dělej!"vybafl na něho Karl a běžel mu otevřít klec.Strčil do zámku sichrajsku a snažil se to otevřít.

"No tak dělej"naléhal Sasuke.Dokázal to.Otveřel klec a rozběhl se pryč.

"Hele počkej a kam mám jít?"řval na něho Sasuke.Najednou se ale rozezněl poplach který hlásil"EXPERIMENT UPRCHL,EXPERIMENT UPRCHL"pořád dokola.

"Uteč tam tou cestou"a ukázal a opačnou stranu.Pak se zase utekl pryč.Sasuke neotálel a rozběhl se na tu stranu jakou ukazoval.Probíhal kolem stromů,zchátralých domů,velkých klecí kde měli ptáky až se dostal do lesa.A zase uslyšel ten šepot.Rozhlížel se kolem dokola a před ním se objevila asi 20-ti letá blondýnka.Vytáhla něco z kalhot a namířila to na něj.Z té věci vystřelila zase ta šipka a zasáhla ho do krku.Zase přišel ten nával bolesti joko kdyby ním prošel blesk a spadnul ale vědomí neztratil.Objevili se tam další dva chlápci a odvedli ho zpátky do klece.Hodili ho zpátky do klece a zamkli ho.Potom tam přišel ňáký chlap a držel Karla.Ten měl celý obličej zkrvavený.

"No tak řekni to Karle.Řekni to!"naléhal na něho.

"Je mi líto....že jsem t-tě zapo-ojil do mé-ho pokusu o útěk-k"vykoktal ze sebe.Potom ho odvedli pryč.Sasuke chvíli nepochopeně díval do blba a přemýšlel o tom kde je asi jeho tým.Z jeho přemýšlení ho vyrušilo hlasité zakručení jeho břicha.Vzpomněl si na ten divný přistroj.Šel to zkusit znovu.Ale teď už se pořádně porozhlídnul po kleci.A teď mu to asi došlo.Prvně musí zmáčknout to tlačítko kde je namalovaný ten příbor,potom zmáčkout to další tlačítko co je pod tou pákou a potom zatáhnout za tu páku.Tak to šel zkusit.Zmáčknul tlačítko,a chtěl si stoupnout na to další ale nešlo to.Bez chakry byl teď hodně slabý.Tak vzal velký kámen a došoural se s ním a k tomu tlačítku a položil ho na něj.Tlačítko se zmáčklo.Potom zatáhnul za tu páku a bylo.Z toho přístroje vyšla výherní píseň.

"JOOOOOOOO,JOOOOOOOOO A MÁM TĚ!!"řval celý štastný Sasuke a čekal co z toho vyjde.Ale radoval se předčasně.Z přístroje vyšla ňáká sušenka tvaru ryby která smrděla medvědama.

"No to si snad ze mě děláte srandu"postěžoval si pro sebe Sasuke.
Vzal ji do rukou a pořádně si ji prohlídnul."Neuvěřitelné."šepatl si dál pro sebe.Znechuceně si do ní kousnul.Chutnala jako to brousátko pro krečky.Z trubky která byla nad korytem se začala pouštět voda.Rychle k ní přiběhl a napil se.Opláchl si obličej a vlasy.

"Nezastavuj se"ozvalo se někde za ním.Rychle se otočil.Z křoví vyšel plešatý starý chlápek s velkým beďarem na čele a někoho vedl.Ten někdo byla holka asi ve stejném věku jako on.Byla v bílých šatech a měla dlouhé růžové vlasy.

"Ne....to nemůže být ona"pošeptal si sám pro sebe.
doufám,že se líbil jinak prosím ty,co viděli ztracené a asi vědí o co jde,aby neprokecly konec díky

Tak z tohohle se mi fakt zapařil zadekXD

7. června 2008 v 17:11 | já |  Spřátelené blogy
tak tohle je ten nejkrádśnější diplomek jaký sem kdy dostala!(omlouvám se těm cio mi taky dali diplom)!!a prej ,že se nepovedl!pche!je od suki která má fakt hustej blog taže se podivte (bohužel nevím jak se dává odkaz,jo já vím jsem loser tak se podívejte do rubriky oblíbených stránek)
no není kawai?

Nepřítel nebo přítel?1

7. června 2008 v 15:57 | já |  Povídky
jo já vím,že jsem psala,že povídka bude až v pondělí ale kámoška mě přemluvila.snad se bude líbit
V Konoze byl velký zmatek.Před chvílí napadla vesnici ňejaká nová nepřátelská organizace kteří si říkájí "Ti Druzý".Zabili jen pár lidí.Ostatní jen zranili ale hodně vážně.Nikdo ale nevěděl proč.
Sakura běhala po nemocnici jako kdyby jí hořel zadek.Musela totiž všechny zraněné ošetřovat.Teď totiž byla 2.nejlepším medic ninjou v Konoze hned po Tsunade."Ti Druzí"používali nějaké neznámé zbraně které vůbec neznali ale podařilo se jim je uzdravit,ikdyž byly hodně vyčerpaní.
Když Sakura ošetřovala jednoho muže najednou se probudil.Začal něco nesrozumitelného říkat ale pak mu bylo rozumět.Říkal,že hledají nejlepšího medica v Konoze.Sakura hned zavolala Tsunade.
"To znamená,že hledají vás.",řekla jí znepokojeně Sakura když jí pověděla co jí muž řekl.
"Já vím,ale musím zjistit proč.SHIZUNEEEEEE!!",zařvala na celou nemocnici.
"Tsunade-sama...co se děje?",vyhrkla ze sebe celá udýchaná Shizune.
"Ti Druzí....nechali aspoň nějaký vzkaz?"
"Ne,ale i tak bychom se měli mít na pozoru."
"Máš pravdu.Sežeň všechny joujiny aby se dostavili co nejdřív do mé kanceláře.",a s tím odešla.
Sakura ještě doošetřila další zraněné a šla se podívat za Narutem.Už to jsou 4 roky co Sasuke odešl z Konohy.Mezitím zabil Orochimara a teď se někdě fláká se svým týmem a hledá svého bratra.Sakura už přestala doufat,že se někdy vrátí.Vlastně už jí to bylo docela jedno.Přísahala si,že až ho příště uvidí bude se k němu chovat tak hnusně jako on.Už žádné přemlouvání.Je to nepřítel a nepřátelé zabíjí.Naruto bojoval skvěle.Hodně od té doby co naposled viděli Sasukeho zesílil.V jejich týmu je ještě Sai ale o to starost neměla.Ten uměl bojovat i se zavřenýma očima.Byl ale kvůli té záležitosti s těmi "Druhými" v ANBU.I Sakura hodně zesílila.Začala s Tsunade trénovat mnohem víc.Teď už uměla i nějaké zakázané jutsa ale jen pár.Chvíli se si s Narutem jen tak povídala ale,protože už byla unavená,šla domů spát.Ráno ji probudilo bouchání na dveře.
"Sakura-chaaaaaan!!!No tak vstávej....trénink už dávno začal",křičel Naruto.
"Jo,hned Naruto",zařvala a rychle se utíkala umýt a převléct.Venku ji ještě Naruto trochu sprdl ale hned se začal zabívat nadáváním na Kakashiho,který pořád nepřícházel.Sakura měla ale pořád dojem,že je někdo sleduje.Po dvou neskutečně otravných hodinách se Kakashi konečně uráčil dostavit.
"Nazdárek panstvo.Omlouvám se že jsem přišel pozdě ale měl jsem na to své důvody.",pozdravil Kakashi.
"Jo,a jaký?Poslintal jste si kalhoty při čtení té knížky?",řekl naštvaně Naruto.
"NARUTO!!Dost srandiček.Dejte si se Sakurou souboj na blízko.Začínáme......teď!!",zařval Kakashi,vyskočil na strom a četl si knížku.
Naruto a Sakura spolu bojolavi těžce.Síly byli vyrovnané.Bojovali a bojovali až se dostali do lesa.Naruto použil svých sto klonů.Sakura se radši ukryla.Běžela hluboko do lesa.Tam se zastavila a z hlunoka dýchala.Když se ale rozhodla vrátit zpět uslyšela nějaký šepot.Někdo šeptal něco nesrozumitelného.Šepot se ozýval ze všech a stran a stále sílil.Sakura už si vytáhla svůj kunai a jak se otáčela za tím šepotem pořád dokola,někdo ji chytil za ramena a než se stihla z toho sevření vymanit pocítila tu starou tupou bolest hlavy.Byla omráčena.
Jakokdyby se propadala temnotou.Celý její život jí přeběhl před očima.I vzpomínka na Sasukeho.Už zase se styděla za to jak se k němu jako malá pořád chovala.Probulil ji chlad a sučení vody.Otevřela oči.Chvíli to trvalo než si její oči zvykli na světlo,ale po chvíli už viděla líp.Jen s námahou se postavila.Byla v ňáké místosti osvětlené oknem a před ní byla puštěná sprcha.
"Ahoj Sakuro",ozvalo se jí za zády.Rychle se otočila.Uviděla před sebou postavu tlustého,starého pána.Měl trochu plešku,už bílé vlasy a velkého beďara na čele.
"Kde to jsem",zeptala se Sakura.Cítila se slabá.Hodně slabá.Nejspíš ji odebrali chakru.
"Nečekáš,že ti to řeknu že ne",vysmál se jí."Jsem Tom mimochodem."
"Kde je Naruto?",vyhrkla ze sebe hned jak si vzpomněla jak ji vlastně unesly.
"Kdo?Neměj strach unesly jsme jenom tebe.Tomu Narutovi nebo jak se jmenuje se nic nestalo.",odpověděl s úsměvem.
"A co...",ani nestačila dopovědět.
"Co kdyby ses místo ptání radši osprchovala?Musíš být spocená?!"
Ikdyž jí to připadalo směšné,musela uznat že má pravdu.Sprcha by se jí teď náramě hodila.
"Před tebou ne.",řekla přísně.
"Ale,ale Sakuro....ty nejsi můj typ",odpověděl jí se smíchem Tom.Podal jí šampán,mýdlo a ručník a se slovy ať si pohne odešel.
Vyslékla se a oblečení položila na lavičku.Pustila vodu.Voda byla příjemně teplá a vůbec se jí z ní nechtělo.Ale musela se dozvědět proč je tady.Rychle si umyla vlasy,usušila se a okolo těla si obmotala ručník.Šla k lavičce aby si oblíkla svoje oblečení.Ale místo jejího oblečení našla bílé šaty se štítkem "OBLEČ SI JE!".Nebylo tam ani její spodní prádlo.Chvíli se na ně nepochopeně dívala ale pak si je oblékla.Před sebou uviděla zrcadlo které bylo zamlženo parou.Vzala ručník a páru z něho setřela.Podívala se na sebe.Ty šaty jí docela slušely.
"Ehm,Ehm",ozvalo se jí za zády.Rychle se otočila a viděla toho Toma jak stojí opřený o zeď a usmívá se.
"Tak poď",jen jí řekl a už jí držel pevně za paži a vedl někam ven.Prošli lesem,který ji vůbec nepřipadal jako normální les.Spíš džungle.Když z ní vyšli čekal jí šok.Všude byla pláž a moře.Nikde neviděla žádnou pevninu jen moře.Museli být hodně daleko od Konohy.
"To si snad ze mě děláte srandu.",pošeptala si pro sebe potichu.Když se tak rozhlížela po pláži uviděla malý altánek ve kterém byl stůl a na něm jídlo.Dvě židle a na jedné z nich seděl zase ňáký další chlápek.Tom ji zavedl k němu a posadil ji na židli.Pak odešel.
"Ahoj Sakuro",pozdravil ji."Jsem Benjamin Linus",představil se natahujíc k ní ruku.Sakura s ním jen s nelibostí potřásla.Nevypadal v celku nebezpečně.Měl krátké hnědé vlasy,trochu dětskou tvář ale vypadal tak na 40 let.Až teď si všimla,že před ní na stole leží želíska.
"Mohl bych tě prosím požádat aby sis je dala?",požádal jí zdvořile.
"Proč bych to měla dělat?Proč jste mě unesly?Co má znamenat tahle snídaně?A proč mám na sobě tyhle šaty?",vychrlila ze sebe mnoho otázek.
"Na to všechno ti odpovím ale až si nasadíš ty pouta",odpověděl trpělivě Ben.Sakura to jen s nelibostí vykonala."Unesly jsme tě protože tě na něco potřebuju.Dal jsem připravit tohle jídlo aby ses pořádně najedla a nabrala sílu.Dal jsem ti tyhle šaty aby sis připadal jako dáma.Tohle všechno jsem udělal abych ti to tady aspoň na začátek trochu zpříjemnil,protože Sakuro,příští dva týdny nebudou vůbec lehké.",dovysvětlil a luskl prsty.Za chvíli přišel Tom a zase ji vzal za paži a odvedl pryč.Zase prošli džunglí ale nešli tím samým směrem jako předtím.Prošli kolem ňákých zchátralích domů,klecí s ptáky až jí to připadalo jako kdyby byla v ZOO.Už ji začali bolet nohy tak trochu zpomalila.
"Nezastavuj se",napomenul ji Tom.Prošli kolem keře a najednou před sebou uviděla dvě velké klece,které stáli naproti sobě.V jedné z nich ale někdo byl.Když přišli blíž všimla si že je to kluk asi stejného věku jako ona.Měl černé vlasy jako noc,a jeho oči stejné barvy ji propalovaly pohledem.Stál u mříží klece a až když byly blíž si uvědomila kdo to je.Byl to.....

Oznamko

6. června 2008 v 22:03 | já |  tlaky...tlaky...tlaky...
jen abyste věděli!mám v plánu povídky přidávat každý den kromě víkendů.o prázdninách možná budou i přes víkendy možná ubydou ale asi přibydou protože jak to tak vypadá bude celé prádniny sedět na zadku u počítače a nudit se.takže první kapitolka budu v pondělí.

Nepřítel nebo přítel?-recenze

6. června 2008 v 14:38 | já |  Povídky
Nepřítel nebo přítel?-recenze

Tahle povídka je samozřejmě o Narutovi.Hodně mě inspirovali Ztraceni.Jedná se o
to,že na scéně se objevuje další velice silná organizace nepřátel kterým se říká "Tí
Druzí" a unesou Sakuru.Zavřou jí do klece kde se setká s někým koho by už nikdy
nečekala.Kdo to bude a jak se to bude vyvíjet dál se dozvíte když si tuhle povídku
přečtete.Snad se bude líbit.

Sasuke-18 let
Sakura a ostatní-17 let

Konec ankety

6. června 2008 v 13:38 | já |  tlaky...tlaky...tlaky...
takže ukončuji anketu!rozhodli jste,že povídka bude na pár sasusaku.tak nějak jsem s tím počítala takže s recenzí a možná i s první kapitolou počítejte ještě dneska.